Avukat, Stajyer ve İdari Personel Alımları

Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık avukatlarına, iş alanlarına göre yapılandırılmış bir kariyer sunmaktadır. Kıdemli avukatlarımızın çoğunluğu, mezuniyetleri sonrasında konusunda Türkiye’nin prestijli markaları ile çalışmalarının ardından, firmamıza katılmaktadır. Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık; hem firmanın, hem de çalışma alanlarının gerektirdiği kriterleri baz alarak, farklı deneyim seviyelerindeki başarılı avukatları işe almaktadır. Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık avukatlarına, iş alanlarına göre yapılandırılmış bir kariyer sunmaktadır.

İşe alım sürecimiz mülakat odaklı gerçekleşmektedir. Yeni mezunların yanısıra deneyimli adaylar avukatlarımızla mülakata alınır ve nitelikleri değerlendirilmek üzere gözlemlenir. Sonraki mülakatlara katılma hakkı kazanan adaylar, ortaklarımızla görüşme yapar. Adaylara, mülakat planının oluşturulma aşamasında bildirdikleri taktirde, danışmak istedikleri konular veya soruları için görüşme fırsatı tanınır. Başvuruda bulunmak için özgeçmişlerinizi ön yazı ile birlikte, info@mutlukorkmaz.av.tr adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Kariyer Formu

Maksimum boyut 10MB ( Lütfen .doc, .docx, .jpg, .jpeg, .png, .gif ya da pdf uzantılı dosya yükleyiniz ) “Gönder” butonuna bastıktan sonra onay bildirimi gelene kadar sayfadan ayrılmayın veya yenilemeyin. (Ekli dosyalar bağlantı hızınıza göre vakit alabilmektedir.)