Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık Online İşlemler’de “E-Müvekkil” bölümünden online olarak dava dosyalarınızın güncel durumu hakkında bilgi alabilir ve “E-Ödeme Sistemi” ile online olarak Türkiye Bürolar Birliği güvencesiyle borç tutarınızı veya dava avansınızı yatırabilirsiniz.

Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık, müvekkillerine yönelik online olarak dava dosyalarının güncel durumunu takip edebilir, gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

https://www.barokart.com.tr/mp/SanalOfis_Muvekkil_Login.aspx

BaroKart özellikli Avukat Kimlik Kartınız ile BaroKart Girişi üzerinden kullanabildiğiniz, ofisinizdeki işlerinizi sanal ortama taşıyan “SANAL OFİS” altında çalışan “Müvekkil Portalı “ hizmete açılmıştır.

“Müvekkil Portalı” ile Müvekkillerinizi ve detaylarını kaydedebilirsiniz.Siz dava dosyalarınızı, icra takiplerinizi, kasa defterinizi kullanırken Sanal Ofisiniz bu kayıtları müvekkiliniz ile entegre eder.Sizin yerinize müvekkilinizin hesabını tutar, Müvekkilinize anlık bilgi verebilmenizi sağlar.

“Müvekkil Portalı” ile Sanal Ofis üzerinden kayıtlarını oluşturacağınız müvekkillerinizin dosyalarını takip edebilir, veya atayacağınız şifre ile müvekkillerinizin kendi dosyalarının son durumunu internet üzerinden görmelerini sağlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu *Captcha Plus loading...