Mutlu Korkmaz – Kırıkkale Ticaret Avukatı, Kırıkkale Ceza Avukatı, Kırıkkale İş Avukatı

1978 yılında Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde doğdu.Orta ve lise eğitimini Kırıkkale'de tamamladı.

Avukat Mutlu Korkmaz | Korkmaz Hukuk Bürosu, Kırıkkale Avukat, Kırıkkale Hukuk Bürosu

    Eğitim Bilgilerim

    Daha Önce Çalıştığım Yerler

    Almış Olduğum Eğitimler

 

Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık

Korkmaz Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet vermektedir.

Korkmaz Hukuk ve Danışmanlık, Kırıkkale Barosu'na kayıtlı Kırıkkale Avukatı ve Kırıkkale Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Zafer Caddesi Akbıyık İşhanı No: 7 / 3 Merkez / KIRIKKALE

Avukat Mutlu KORKMAZ
+90 318 225 63 23
mutlu@mutlukorkmaz.av.tr
info@mutlukorkmaz.av.tr
www.korkmazhukuk.com.tr

Avukat Mutlu Korkmaz | Korkmaz Hukuk Bürosu, Kırıkkale Avukat, Kırıkkale Hukuk Bürosu

İletişim Formu